Sukces Orlika II/ Gryf Cup Drukuj Email
niedziela, 25 lutego 2018 17:21
Udostępnij

W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna edycja turnieju Gryf Cup dla rocznika 07. Właśnie w sesji popołudniowej nasze Orliki zajęły III miejsce.

 

Turniej podzielony był na dwie sesje poranną i popołudniową, po 6 drużyn w grupie. W sesji porannej tryumfował Gryf Świdnica (O1) trenerów Janusza i Olka. W sesji popołudniowej wygrał zespół GOSiR Żarów przed AP Bolko Bolków, Gryfem I Świdnica (O2) oraz Gryfem II Świdnica. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, każdy zespół chciał wygrać, ale jak to w sporcie szczęście ma duże znaczenie. W naszej grupie rywalizowaliśmy z drużynami takimi jak:

Gryf Świdnica (O1/O3), AP Bolko Bolków, GOSiR Żarów 2x oraz Piławianka Piława Górna.

Zanotowaliśmy dwa zwycięstwa, jeden remis, oraz 2x porażki. Te 5 punktów pozwoliło nam zająć upragnione miejsce na "pudle" i wyjść z hali pełni uśmiechów i szczęścia. Trenerzy

Jarek i Michał są dumni z postawy wszystkich zawodników i z nadzieją patrzą w przyszłość...

Skład:

⚽ Daniel Legan, Mikołaj Szpytma, Alan Wajdzik, Wiktor Folcik, Jakub Klichowski, Gracjan Zachacz, Adam Chodyniecki, Miłosz Wodarz.

Wszystkim zawodnikom dziękuje za wspaniały turniej i przybyłym drużynom za wspaniałą atmosferę. Państwu Legan, Folcik i Chodyniecy dziękuje bardzo za pomoc w organizacji Sklepiku dla zawodników i kibiców.

Do zobaczenia na treningu!!!