Harmonogram treningów 2018 Maj Drukuj Email
Nowiny, wydarzenia, relacje - Informacje dla zawodników
środa, 29 sierpnia 2012 08:11
Udostępnij

W miesiącu Maj zawodnicy Gryfa trenują wg harmonogramu zamieszczonego poniżej.

 

 

Grupa Trener Dzień Godziny Miejsce
ŻAK I gr "CZARNA" Bartek Prętki asystent
Maciej Masny
poniedziałek 16:00-17:30
Boisko Sportowe ul. Saperów 27A
środa 17:45-19:15
Orlik przy Gim4 ul. Jodłowa
ŻAK II gr "CZERWONA" Bartek Prętki asystent
Maciej Masny
poniedziałek 17:30-19:00
Boisko Sportowe ul. Saperów 27A
środa 16:15-17:45
Orlik przy Gim4 ul. Jodłowa
ŻAK III Radek  Szalecki środa
16.00-17.30 Boisko Sportowe ul. Saperów 27A
piątek 17:30-19:00
Orlik przy SP6 ul. Wodna
ŻAK IV

Rafał Świdurski

asystent

Jakub Pasiewicz
Patryk Łuka

wtorek

17.45-19:00

Boisko Sportowe ul. Saperów 27A
piatek

17:45-19:00

Orlik przy Gim4 ul. Jodłowa
Smerf I

Rafał Świdurski

asystent

Jakub Pasiewicz
Patryk Łuka

 

wtorek
16.30-17.45 Boisko Sportowe ul. Saperów 27A
piątek 16.30-17:45 Orlik przy Gim4 ul. Jodłowa
ORLIK I

Janusz Masny asystent

Aleksander Walaś

wtorek 17.30-19:00 Boisko Sportowe ul. Saperów 27A
czwartek 17.30-19:00 Orlik przy SP6 ul. Wodna
Orlik II

Jarosław Kozioł

poniedziałek
17.30-19.00 Stadion ul. Śląska 35
środa
17:30-19.00 Boisko Sportowe ul. Saperów 27A
Orlik III 

Janusz Masny

asystent Aleksander Walaś

wtorek 16.00-17:30 Boisko Sportowe ul. Saperów 27A
czwartek 16.00-17:30 Orlik przy SP6 ul. Wodna
MŁODZIK Jakub Pasiewicz,
Michał Walerowicz
poniedziałek 17:30-19:00 Stadion ul. Śląska 35
środa
17:30-19:00 Boisko Sportowe ul. Saperów 27A
piątek 17:30-19:00 Boisko Sportowe ul. Saperów 27A
Grupa Trener Dzień Godziny Miejsce
Smerf I i II Bartek Prętki asystenci Maciej Masny, Damian Stec poniedziałek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
środa 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Smerf III Radek  Szalecki asystent Szymon Dembowski środa 16.30-18.00 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
piątek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Smerf IV Bartek Kulig wtorek 17.00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
czwartek 17.00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Żak I Janusz Masny asystent Olek Irek wtorek 17.30-19:00 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
czwartek 17.30-19:00 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Żak II Jarosław Kozioł poniedziałek 16.00-17.30 Obiekt sportowy ul. Ułańska
środa 17:00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Żak III i IV Janusz Masny, Mateusz Wierciński, Marek Orzechowski wtorek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
czwartek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Orlik I, Orlik II Patryk Szokało poniedziałek 16:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
środa 16:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska